Kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe szklane w nowoczesnym stylu na wymiar to nie tylko ciekawy design. Cechuje je wytrzymała konstrukcja wynikającą z wykorzystania sprawdzonych rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników naszej firmy bierzemy pod uwagę wszystkie uwarunkowania, które mogłyby mieć wpływ na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i sposób montażu kabin prysznicowych. Miejsce montażu często uzależnione jest od istniejącej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Nasze doświadczenie gwarantuje, że wykonane realizacje doskonale komponowały się z aranżacją Państwa domu. Kabina prysznicowa szklana to doskonałe rozwiązanie dla Twojej łazienki.

Nasza firma z profesjonalizmem i powodzeniem realizuje także specjalistyczne projekty o różnych zakresach zastosowań, np. kabina prysznicowa na wymiar dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Naszym klientom oferujemy tylko najlepsze, sprawdzone rozwiązania oraz doskonałe materiały. W kwestii jakości nie akceptujemy kompromisów, ponieważ wiemy, że efektem może być obniżenie standardów. Zapewniamy Państwu wyłącznie materiały przygotowane przez producentów o doskonałej renomie. Dzięki temu możemy cieszyć się zaufaniem naszych klientów od wielu lat.

Jakkolwiek każdy wykonywany na wymiar produkt jest niepowtarzalny, liczba typów i wariantów przedstawionych w naszych konfiguratorach jest ograniczona możliwościami kalkulacyjnymi aplikacji. Jeżeli Państwa oczekiwania wykraczają poza zakres konfiguratora, serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Stworzymy dla Państwa atrakcyjną finansowo, indywidualną ofertę na najwyższym poziomie technicznym, z uwzględnieniem najnowszych trendów projektowych.

Oferujemy:

  • Kabiny prysznicowe narożne
  • Kabiny prysznicowe wnękowe
  • Kabiny prysznicowe przyścienne typu U
  • Kabiny prysznicowe typu walk in
  • Kabiny prysznicowe – projekty indywidualne

Zadzwoń do nas!

tel. 660 560 007 lub 512 222 022
lub napisz biuro@fabryka-szkla.pl